AVM’de Yapılabilecek 5 İş Fikri

AVM’ler de para kazanmak için en kolay ve sermayesi düşük iş fikirleri Avm’de stand açmak üzerinedir. Bu sebeple sermayenizin düşük olduğunu varsayarak stand fikirlerini sıralayacağım. Her zaman söylediğim bir hususu tekrar etmek istiyorum. Bilmediğiniz bir işe girerken mutlaka daha önce bu işi yapmış insanlara danışın ve fikirlerini alın. Bu sizin geleceğinizi görmeniz için çok önemlidir. Şimdi AVM’de stand açılabilecek 5 iş fikrini sıralayalım.

  • AVM’de Parfüm ve Kozmetik Ürünlerle İlgili Stand Açmak : Parfümeri ve kozmetik ürünleri AVM’den alışveriş yapan müşterilerin her zaman dikkatini çekmektedir. Özellikle bayanlara yönelik bir stand açarsanız güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca parfümeri bayiliği veren firmalar ile iletişime geçip minimum risk ile maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Çiğköfte Standı Açabilirsiniz : Bu işe gerçekten 4 kolla sarılabilirseniz size iyi paralar kazandırır. Gıda sektöründe olacağınız için ürünlerin hijyenik olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca stand ziyaretçilerine tadımlık hediye şeklinde promosyon yaparsanız potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Unutmayın reklam kavramı iş dünyasında anahtar kelimedir.
  • Cep Telefonu Aksesuarları Standı Açabilirsiniz: Özellikle bu stand fikrini özellikle öneriyorum. İyi bir toptancı firma ile anlaşabilirseniz tahmin edemeyeceğiniz kadar kar elde edebilirsiniz. Günümüzde herkes akıllı telefon kullanıyor ve bu cihazlar aşırı pahalı. İnsanlara cep telefonu kılıfları, ekran jelatinleri, plastik telefon korumaları gibi ürünleri satabilirsiniz.
  • Kahve-Çay Standı Açabilirsiniz : Soğuk kış aylarında büyük paralar kazanabileceğiniz bir sektördür. Ancak AVM içinde bu sektörde iş yapan başka bir firma var ise rekabet etmeniz gerekecektir.
  • Hediyelik Eşya Standı Açabilirsiniz: Oyuncaklar, peluş ayılar ve benzeri çeşitleri satabilirsiniz. İnsanlar bu tür ürünleri sever. Özel günlerde( 14 şubat gibi) çok yüksek paralar kazanabilirsiniz.