Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Günümüzde bazı oyunları oynayarak hem zevk alıp, hem de para kazanabilirsiniz. Özellikle oyun sever arkadaşların çok seveceği bu teknik ile iyi bir gelir elde etmeniz mümkün gözüküyor. Üstelik oyun oynayarak para kazanmak fazla zahmeti de olmayan güzel bir koludur. Ancak dikkat etmeniz bazı kurallar tabi ki var. İsterseniz oyun oynayarak para kazanmak hakkındaki detayları yavaş yavaş açıklayayım.

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanabilirim?

Bu konu hakkında çeşitli imkanlar mevcuttur. Sırayla açıklayalım.

Oyun İçi Eşya Satarak Para Kazanmak

Online oyunlarda para kazanmanın ilk ve en temel tekniğidir. Online oyunlarda karakterlere ait hesaplar olur ve oyuncular bu hesaplarda değerli eşya(item) dediğimiz oyun malzemelerini barındırırlar. Bu eşyaları ister oyun içi pazar ortamından sanal olarak, isterseniz de internet ilan siteleri üzerinden satışa koyabilirsiniz. Bu işten çok büyük paralar kazanan insanlar var.Oyun İncelemeleri Yazarak Para Kazanmak

Özellikle oyun siteleri oyun incelemeleri yayınlamayı çok severler. Oynadığınız oyuna ait özgün yani benzersiz bir yazı hazırlayarak bu tür sitelere satabilir, ek gelir elde edebilirsiniz. Yazmak diyince korkmanıza gerek yok. Siz oynadığınız oyunu iyi biliyorsanız bu işi zevk alarak yapacaksınız.

Oyun İçi Videolar Çekerek Para Kazanabilirsiniz

Oyun içinde başarmış olduğunuz zor durumları, oyun hatalarını, dövüş sahnelerini, oyun tanıtımını video olarak çekip Youtube üzerinden yayınlayabilirsiniz. Youtube sizin özgün olarak oluşturduğunuz videolara reklam koyma imkanı tanımaktadır. Bu sayede tık başı gelirler elde edebilirsiniz. Bu teknikte önemli olan videonuzun çok izlenmesini sağlamaktır.

Online Oyun Karakterleri Satarak Para Kazanabilirsiniz

Bazı oyunların hastalık derecede bağımlıları vardır. Bu arkadaşlar hiç tereddüt etmeden online oyun karakteri satın alabilmektedir. Bu sebeple eğer kaliteli bir oyun karakteri yaratabilirseniz bunu yüksek fiyatlardan satma şansına sahip olabilirsiniz.

Online Oyun Sanal Para Satışı

Eskiden bu işi yapanlar gerçekten çok büyük miktarlar kazanıyorlardı. İnanın bu tekniği uygulayıp ev-araba alanı bile gördüm. Ne demişler para paraya gelir. Oyun içinde kazandığınız paraları biriktirip bu şekilde de yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak İçin Gerekenler

Orta derecede oynanacak oyun hakkında bilgi
Bilgisayar
İnternet bağlantısı

Eğer ciddi olarak bu işin üstüne düşerseniz gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz.